Kontakta oss

Som kund hos oss får du en och samma kontaktperson som hjälper dig hela vägen. Kontakta gärna oss så berättar vi mer.

fst husbesiktningar

Överlåtelsebesiktningar, energideklarationer, entreprenadbesiktningar, bostadsrättsbesiktningar, areamätningar, utredning av inomhusmiljö, statusinventeringar och miljöinventeringar.

Östergötland

pontus-petersson
Pontus Petersson
Överlåtelse & energi
0709-83 92 90
pontus.petersson@fst-ab.com
niklas-sjoberg
Niklas Sjöberg
Entreprenadbesiktningar, överlåtelse & energi
0709-83 92 92
niklas.sjoberg@fst-ab.com
gustav-dominder
Gustav Dominder
Överlåtelse & energi
0709-83 89 59
gustav.dominder@fst-ab.com
olle-hallen
Olle Hallén
Överlåtelse & energi
0705-91 88 87
o.hallen@obm.se
petter-andersson
Petter Andersson
Överlåtelse & energi
0709-83 92 60
petter.andersson@fst-ab.com
tomas ekeroth
Tomas Ekeroth
Överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar, KA Kontrollansvarig
0708-23 91 90
tomas.ekeroth@fst-ab.com
Lars Liljeblad
Lars Liljeblad
Överlåtelse & energi
0703-86 91 90
lars.liljeblad@fst-ab.com
Kristoffer Ekeroth
Kristoffer Ekeroth
Överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar
0768-88 03 04
kristoffer.ekeroth@fst-ab.com
Ann Ekeroth
Ann Ekeroth
Kundtjänst, administration
013-12 27 20 (vxl)
0709-83 96 94
ann.ekeroth@fst-ab.com
lotta-palm
Lotta Palm
Kundtjänst, administration
011-36 56 88 (vxl)
lotta.palm@fst-ab.com

Södermanland

jorgen-enocson
Jörgen Enocson
Överlåtelse & energi
0709-84 06 24
0155-365 88
jorgen.enocson@fst-ab.com
pontus-petersson
Pontus Petersson
Överlåtelse & energi
0709-83 92 90
pontus.petersson@fst-ab.com
gustav-dominder
Gustav Dominder
Överlåtelse & energi
0709-83 89 59
gustav.dominder@fst-ab.com
petter-andersson
Petter Andersson
Överlåtelse & energi
0709-83 92 60
petter.andersson@fst-ab.com

 

FST Fukt & SaneringsTeknik AB

Vattenskador, avfuktningar, fuktmätningar, fuktmätningar RBK, inomhusmiljöutredningar, statusbesiktningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion, byggdoktor, lukt/mögelsanering, värmekamera, fukt/temp loggning och auktoriserade provtagare luftanalyser.

anders-almgren
Anders Almgren
Fukttekniker, utredningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion & RBK mätning
0709-83 92 91
anders.almgren@fst-ab.com
mattias-wallin
Mattias Wallin
Fukttekniker & RBK mätning
0703-11 92 90
mattias.wallin@fst-ab.com
lena-samuelsson
Lena Samuelsson
Innemiljöutredningar, energi & RBK Mätning
0709-84 04 70
lena.samuelsson@fst-ab.com
stefan-nafverstam
Stefan Näfverstam
Fukttekniker
0709-83 92 93
stefan.nafverstam@fst-ab.com
sebastian-licari
Sebastian Licari
Fukttekniker
0709-83 19 50
sebastian.licari@fst-ab.com
fredrik-karlsson
Fredrik “Kalle” Karlsson
Fukttekniker
0705-79 92 96
fredrik.karlsson@fst-ab.com
Jesper Nilsson
Jesper Nilsson
Fukttekniker
0709- 83 14 30
jesper.nilsson@fst-ab.com
Lukas Burman
Lukas Burman
Fukttekniker
0707-83 92 95
lukas.burman@fst-ab.com

Alexander Larsson
Fukttekniker
0722-15 23 62
alex.larsson@fst-ab.com

FST Byggnadsmiljö

rikard-carlsson
Magnus Björk
Provtryckningar, miljöinventeringar
0734-31 49 94
magnus.bjork@fst-ab.com
lena-samuelsson
Lena Samuelsson
Byggdoktor, innemiljöutredningar, energi & RBK Mätning
0709-84 04 70
lena.samuelsson@fst-ab.com
anders-almgren
Anders Almgren
Byggdoktor, fukttekniker, utredningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion & RBK mätning
0709-83 92 91
anders.almgren@fst-ab.com
mattias-wallin
Mattias Wallin
Fukttekniker & RBK mätning
0703-11 92 90
mattias.wallin@fst-ab.com
niklas-sjoberg
Niklas Sjöberg
Certifierad miljöinventerare, radonutredningar
0709-83 92 92
niklas.sjoberg@fst-ab.com

FST Installationer

Krypgrundsavfuktare, radonutredningar, radonmätningar, radonsanering, ventilationslösningar fukt- och radon, ventilerade golv t.ex. system Jape, Nivell eller Platon, mögel/svampsanering, sanering träskadeinsekter och fågelsäkring.

Östergötland och Södermanland

alex-karlsson
Alex Karlsson
Arbetsledare fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering
0705-08 54 94
alex.karlsson@fst-ab.com
sacharias-ostrom
Sacharias Öström
Fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering
0709-10 80 95
sacharias.ostrom@fst-ab.com

Lukas Almgren
Fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering
0703-85 92 99
lukas.almgren@fst-ab.com
rikard-carlsson
Rikard Carlsson
Radonmätningar/radonutredningar
0734-31 08 08
rikard.carlsson@fst-ab.com

Kontakta oss gärna för mer information:

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt meddelande (obligatorisk)