Personal

Välkommen att kontakta någon av våra experter.

Som kund hos oss får du en och samma kontaktperson som hjälper dig hela vägen. Kontakta oss gärna så berättar vi mer.
  • Fukt & Saneringsteknik

  • FST Husbesiktningar

FST Husbesiktningar

Östergötland

Pontus Petersson

Platschef. Besiktningsman, överlåtelse & energi

pontus.petersson@fst-ab.com

0709-83 92 90

Lotta Palm

Kundtjänst, administration, fakturafrågor

lotta.palm@fst-ab.com

070-508 76 79

Ann Ekeroth

Kundtjänst, administration

ann.ekeroth@fst-ab.com

010-495 24 40 (vxl), 0709-83 96 94

Kristoffer Ekeroth

Besiktningsman, överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar

kristoffer.ekeroth@fst-ab.com

0768-88 03 04

Lars Liljeblad

Besiktningsman, överlåtelse & energi

lars.liljeblad@fst-ab.com

0703-86 91 90

Tomas Ekeroth

Besiktningsman, överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar, KA Kontrollansvarig

tomas.ekeroth@fst-ab.com

0708-23 91 90

Petter Andersson

Besiktningsman, överlåtelse & energi

petter.andersson@fst-ab.com

0709-83 92 60

Helena Croon

Besiktningsman, överlåtelse & energi

Helena.croon@fst-ab.com

0705-91 22 65

Gustav Dominder

Besiktningsman, överlåtelse & energi

gustav.dominder@fst-ab.com

0709-83 89 59

Niklas Sjöberg

Besiktningsman, entreprenadbesiktningar, överlåtelse & energi

niklas.sjoberg@fst-ab.com

0709-83 92 92

Mats Andersson

Energideklaration Storhus/Flerbostadshus

mats.andersson@fst-ab.com

0709-83 10 59

Södermanland

Jörgen Enocson

Platschef. Besiktningsman, överlåtelse & energi

jorgen.enocson@fst-ab.com

0709-84 06 24

Petter Andersson

Besiktningsman, överlåtelse & energi

petter.andersson@fst-ab.com

0709-83 92 60

Gustav Dominder

Besiktningsman, överlåtelse & energi

gustav.dominder@fst-ab.com

0709-83 89 59

FST Fukt & Saneringsteknik

FST

Alexander Larsson

Fukttekniker

alex.larsson@fst-ab.com

0722-15 23 62

Lukas Burman

Fukttekniker

lukas.burman@fst-ab.com

0707-83 92 95

Jesper Nilsson

Fukttekniker

jesper.nilsson@fst-ab.com

0709-83 04 55

Tobias Blomberg

Fukttekniker

tobias.blomberg@fst-ab.com

0709-83 14 30

Fredrik “Kalle” Karlsson

Fukttekniker

fredrik.karlsson@fst-ab.com

0705-79 92 96

Sebastian Licari

Fukttekniker

sebastian.licari@fst-ab.com

0709-83 19 50

Stefan Näfverstam

Fukttekniker

stefan.nafverstam@fst-ab.com

0709-83 92 93

Martin Johansson

Fukttekniker

martin.johansson@fst-ab.com

0709-83 91 02

Niklas Fagerudd

Fukttekniker

niklas.fagerudd@fst-ab.com

0709-83 91 05

Mattias Wallin

Auktoriserad RBK, teamleader

mattias.wallin@fst-ab.com

0703-11 92 90

Lotta Palm

Kundtjänst, administration, fakturafrågor

lotta.palm@fst-ab.com

070-508 76 79

Byggnadsmiljö

Rikard Carlsson

Radonutredningar

rikard.carlsson@fst-ab.com

0734-31 08 08

Lena Samuelsson

Byggdoktor, innemiljöutredningar & auktoriserad RBK

lena.samuelsson@fst-ab.com

0709-84 04 70

Mattias Wallin

Auktoriserad RBK, teamleader

mattias.wallin@fst-ab.com

0703-11 92 90

Anders Almgren

Byggdoktor, innemiljöutredningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion & auktoriserad RBK

anders.almgren@fst-ab.com

0709-83 92 91

Installationer

Rikard Carlsson

Radonmätningar

rikard.carlsson@fst-ab.com

0734-31 08 08

Sacharias Öström

Fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

sacharias.ostrom@fst-ab.com

0709-10 80 95

Lukas Almgren

Krypgrundsservice, fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

lukas.almgren@fst-ab.com

0703-85 92 99

Henrik Saxholm

Krypgrundsservice, fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

henrik.saxholm@fst-ab.com

0709-83 04 64

Max Almgren

Radonmätningar

0709-83 99 85

Kontakt

Behöver du hjälp? Kontakta oss!

Norrköping

Smedbygatan 2
603 61 Norrköping

Telefon 010-495 24 40

Linköping

Gottorpsgatan 13
582 73 Linköping

Telefon 010-495 24 40

Nyköping

Östra Längdgatan 7
611 35 Nyköping

Tel 010-495 24 40 

Kontakta oss