Personal

Välkommen att kontakta någon av våra experter.

Som kund hos oss får du en och samma kontaktperson som hjälper dig hela vägen. Kontakta oss gärna så berättar vi mer.
  • Fukt & Saneringsteknik

  • FST Husbesiktningar

FST Husbesiktningar

Östergötland

Porträtt av Pontus Petersson

Pontus Petersson

Besiktningsman, överlåtelse & energi, teamleader

pontus.petersson@fst-ab.com

0709-83 92 90

Porträtt av Niklas Sjöberg

Niklas Sjöberg

Besiktningsman, entreprenadbesiktningar, överlåtelse & energi

niklas.sjoberg@fst-ab.com

0709-83 92 92

Porträtt av Gustav Dominder

Gustav Dominder

Besiktningsman, överlåtelse & energi

gustav.dominder@fst-ab.com

0709-83 89 59

Porträtt av Olle Hyllén

Olle Hallén

Besiktningsman, överlåtelse & energi

o.hallen@obm.se

0705-91 88 87

Porträtt av Petter Andersson

Petter Andersson

Besiktningsman, överlåtelse & energi

petter.andersson@fst-ab.com

0709-83 92 60

Tomas Ekeroth

Besiktningsman, överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar, KA Kontrollansvarig

tomas.ekeroth@fst-ab.com

0708-23 91 90

Porträtt av Lars Liljeblad

Lars Liljeblad

Besiktningsman, överlåtelse & energi

lars.liljeblad@fst-ab.com

0703-86 91 90

Porträtt av Kristoffer Ekeroth

Kristoffer Ekeroth

Besiktningsman, överlåtelse & energi, entreprenadbesiktningar

kristoffer.ekeroth@fst-ab.com

0768-88 03 04

Porträtt av Ann Ekeroth

Ann Ekeroth

Kundtjänst, administration

ann.ekeroth@fst-ab.com

013-12 27 20 (vxl), 0709-83 96 94

Porträtt av Lotta Palm

Lotta Palm

Kundtjänst, administration

lotta.palm@fst-ab.com

011-36 56 88 (vxl)

Mats Andersson

Energideklaration Storhus/Flerbostadshus

mats.andersson@fst-ab.com

0709-83 10 59

Södermanland

Porträtt av Gustav Dominder

Gustav Dominder

Besiktningsman, överlåtelse & energi

gustav.dominder@fst-ab.com

0709-83 89 59

Porträtt av Petter Andersson

Petter Andersson

Besiktningsman, överlåtelse & energi

petter.andersson@fst-ab.com

0709-83 92 60

Jörgen Enocson

Besiktningsman, överlåtelse & energi

jorgen.enocson@fst-ab.com

0709-84 06 24, 0155-365 88

FST Fukt & Saneringsteknik

FST

Porträtt av Lotta Palm

Lotta Palm

Kundtjänst, administration

lotta.palm@fst-ab.com

011-36 56 88 (vxl)

Mattias Wallin

Auktoriserad RBK, teamleader

mattias.wallin@fst-ab.com

0703-11 92 90

Porträtt av Stefan Näfverstam

Stefan Näfverstam

Fukttekniker

stefan.nafverstam@fst-ab.com

0709-83 92 93

Porträtt av Sebastian Licari

Sebastian Licari

Fukttekniker

sebastian.licari@fst-ab.com

0709-83 19 50

Porträtt av Fredrik Kalle Karlsson

Fredrik “Kalle” Karlsson

Fukttekniker

fredrik.karlsson@fst-ab.com

0705-79 92 96

Porträtt av Jesper Nilsson

Jesper Nilsson

Fukttekniker

jesper.nilsson@fst-ab.com

0709- 83 14 30

Porträtt av Lukas Burman

Lukas Burman

Fukttekniker

lukas.burman@fst-ab.com

0707-83 92 95

Alexander Larsson

Fukttekniker

alex.larsson@fst-ab.com

0722-15 23 62

Byggnadsmiljö

Porträtt av Anders Almgren

Anders Almgren

Byggdoktor, innemiljöutredningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion & auktoriserad RBK

anders.almgren@fst-ab.com

0709-83 92 91

Mattias Wallin

Auktoriserad RBK, teamleader

mattias.wallin@fst-ab.com

0703-11 92 90

Porträtt av Lena Samuelsson

Lena Samuelsson

Byggdoktor, innemiljöutredningar & auktoriserad RBK

lena.samuelsson@fst-ab.com

0709-84 04 70

Porträtt av Magnus Björk

Magnus Björk

Provtryckningar, miljöinventeringar

magnus.bjork@fst-ab.com

0734-31 49 94

Porträtt av Rikard Carlsson

Rikard Carlsson

Radonutredningar

rikard.carlsson@fst-ab.com

0734-31 08 08

Installationer

Porträtt av Alex Karlsson

Alex Karlsson

Arbetsledare fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

alex.karlsson@fst-ab.com

0705-08 54 94

Porträtt av Sacharias Öström

Sacharias Öström

Fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

sacharias.ostrom@fst-ab.com

0709-10 80 95

Porträtt av Lukas Almgren

Lukas Almgren

Fasta installationer, radon, fågelsäkring, sanering

lukas.almgren@fst-ab.com

0703-85 92 99

Porträtt av Rikard Carlsson

Rikard Carlsson

Radonmätningar

rikard.carlsson@fst-ab.com

0734-31 08 08

Max Almgren

Radonmätningar

0705-91 22 65

Kontakt

Behöver du hjälp? Kontakta oss!

Norrköping

Smedbygatan 2
603 61 Norrköping

Telefon 011-36 56 88

Linköping

Gottorpsgatan 13
582 73 Linköping

Telefon 013-12 27 20

Nyköping

Östra Längdgatan 7
611 35 Nyköping

Tel 0155-365 88

Kontakta oss