Kontakta oss

Som kund hos oss får du en och samma kontaktperson som hjälper dig hela vägen. Kontakta gärna oss så berättar vi mer.

FST Husbesiktningar AB/OBM-Gruppen

Överlåtelsebesiktningar, energideklarationer, bostadsrättsbesiktningar, areamätningar, utredning av inomhusmiljö, statusinventeringar och miljöinventeringar.

Östergötland

pontus-petersson
Pontus Petersson
0709-83 92 90
Överlåtelse & energi
pontus.petersson@fst-ab.com
niklas-sjoberg
Niklas Sjöberg
0709-83 92 92
Radonutredningar & miljöinventering
niklas.sjoberg@fst-ab.com
lena-samuelsson
Lena Samuelsson
0709-84 04 70
Överlåtelse, energi & utredningar
lena.samuelsson@fst-ab.com
gustav-dominder
Gustav Dominder
0709-83 89 59
Överlåtelse & energi
gustav.dominder@fst-ab.com
olle-hallen
Olle Hallén
0705-91 88 87
Överlåtelse & energi
o.hallen@obm.se
hans-nyberg
Hans Nyberg
0705-91 22 65
Överlåtelse, energi & utredningar
hans.nyberg@obm.se
lotta-palm
Lotta Palm
011-36 56 88
011-36 56 89 (fax)
Administration
lotta.palm@fst-ab.com

Södermanland

jorgen-enocson
Jörgen Enocson
0709-84 06 24
0155-365 88
Överlåtelse & energi
jorgen.enocson@fst-ab.com
pontus-petersson
Pontus Petersson
0709-83 92 90
Överlåtelse & energi
pontus.petersson@fst-ab.com
gustav-dominder
Gustav Dominder
0709-83 89 59
Överlåtelse & energi
gustav.dominder@fst-ab.com

 

FST Fukt & SaneringsTeknik AB

Vattenskador, avfuktningar, fuktmätningar, fuktmätningar RBK, inomhusmiljöutredningar, statusbesiktningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion, byggdoktor, lukt/mögelsanering, värmekamera, fukt/temp loggning och auktoriserade provtagare luftanalyser.

anders-almgren
Anders Almgren
0709-83 92 91
Fukttekniker, utredningar, fuktsäkerhetsansvarig produktion & RBK mätning
anders.almgren@fst-ab.com
mattias-wallin
Mattias Wallin
0703-11 92 90
Fukttekniker & RBK mätning
mattias.wallin@fst-ab.com
stefan-lindqvist
Stefan Lindqvist
0707-83 92 95
Fukttekniker & utredningar
stefan.lindqvist@fst-ab.com
stefan-nafverstam
Stefan Näfverstam
0709-83 92 93
Fukttekniker
stefan.nafverstam@fst-ab.com
sebastian-licari
Sebastian Licari
0709-83 19 50
Fukttekniker
sebastian.licari@fst-ab.com
fredrik-karlsson
Fredrik ”Kalle” Karlsson
0705-79 92 96
Fukttekniker
fredrik.karlsson@fst-ab.com
rasmus-gustavsson
Rasmus Gustavsson
0709-83 14 30
Fukttekniker
rasmus.gustavsson@fst-ab.com
hans-nyberg
Hans Nyberg
0705-91 22 65
Byggdoktor, utredning & miljöinventering
hans.nyberg@obm.se

FST Installationer

Krypgrundsavfuktare, radonutredningar, radonmätningar, radonsanering, ventilationslösningar fukt- och radon, ventilerade golv t.ex. system Jape, Nivell eller Platon, mögel/svampsanering, sanering träskadeinsekter och fågelsäkring.

Östergötland och Södermanland

alex-karlsson
Alex Karlsson
0705-08 54 94
alex.karlsson@fst-ab.com
rikard-carlsson
Rikard Carlsson
0734-31 08 08
rikard.carlsson@fst-ab.com
sacharias-ostrom
Sacharias Öström
0709-10 80 95
sacharias.ostrom@fst-ab.com

Kontakta oss gärna för mer information:

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt meddelande (obligatorisk)